Wczytuję dane...

Systemy telekomunikacyjne

Centrale telefoniczne to nieodzowny element wyposażenia każdej, zorientowanej na sprawną komunikację firmy. By efektywność i skuteczność eksploatowanych rozwiązań były w pełni satysfakcjonujące, warto inwestować w sprzęt nowoczesny, wyprodukowany przez cenione i sprawdzone marki. Najwyższej jakości, innowacyjne centrale telefoniczne stanowią jeden z elementów naszej oferty. 

Jesteśmy firmą, która bazuje na specjalistycznej wiedzy oraz wieloletnim doświadczeniu w zakresie telekomunikacji i teleinformatyki, dlatego mogą Państwo liczyć na najwyższy poziom naszych kompetencji, a co za tym idzie, fachowe doradztwo w kwestii doboru asortymentu. Współpracujemy z markami, które słyną z jakości i inwestycji w technologie, a to przekłada się na bezsprzeczną jakość rozwiązań, które prezentują.

Oferujemy usłgę instalacji oraz stałej obsługi serwisowej takich systemów telekomunikacyjnych jak:

- Slican z serii MAC, CCT, IPL

- Siemens z serii HiPath 3000

- Panasonic z serii KX-TDA

- Alcatel OmniPCX

- Platan z serii LIBRA, MICRA, PRIMA

Kompleksowość naszej propozycji oraz duże zróżnicowanie w obrębie konkretnych wariantów daje możliwość dobrania centrali do wielkości firmy i jej potrzeb. Oprócz ogromnego wyboru i fachowego doradztwa, do naszych atutów można zaliczyć również charakter współpracy z Klientem. Nie ograniczamy się jedynie do dostawy i instalacji konkretnego rozwiązania, oferując ponadto stałą opiekę nad systemem telekomunikacyjnym. Pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie i korzystne warunki cenowe stanowią dopełnienie naszej oferty. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów