loadingimg

Wczytuję dane...
  • Użytkownicy online: 0
  • Aktualny czas:
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Bestsellery
Regulamin

§1

Firma JMP Telefon Piotr Kuryło zarejestrowana w ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Krakowa pod numerem 72772, oferuje sprzedaż wysyłkową artykułów z które znajdują się w ofercie na naszej stronie internetowej sklep.jmptelefon.pl oraz artykułów z branży IT nie będących w ofercie sklepu na podstawie zapytań ofertowych klientów. Mimo dołożenia wszelkich starań do opisów towarów, nie gwarantujemy, że publikowane dane nie zawierają błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.

Dane fakturowe firmy:

JMP Telefon Piotr Kuryło

ul. Rozdroże 21B

30-361 Kraków

NIP 679-105-89-14

 

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o zakupie o kontakt ze sprzedawcą.

§2

W przypadku odstąpienia od umowy Klient zobowiązany jest do poinformowania sprzedawcy o tym fakcie - dostarczając pisemne oświadczenie osobiście lub przesyłając je listem poleconym na adres siedziby Sprzedawcy w terminie 14 dni od dnia odebrania zakupionego towaru.

Klient jest zobowiązany do dostarczenia na własny koszt na adres siedziby sprzedawcy zwracanego towaru w terminie 14 dni od złożenia pisemnego oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Zwrócony sprzedawcy towar i jego opakowanie musi być w stanie nieuszkodzonym, kompletnym, nie noszącym śladów używania. W razie zwrotu pieniędzy za towar nie są zwracane koszty przesyłki poniesione wcześniej przez Klienta.

Sprzedawca jest zobowiązany do zwrotu pieniędzy za zwrócony towar w terminie 14 dni od otrzymania towaru zwróconego w drodze odstąpienia od umowy. Warunkiem otrzymania zwrotu pieniędzy jest zwrot towaru i jego opakowania w stanie nieuszkodzonym, kompletnym, nie noszącym śladów używania we wskazanym powyżej terminie.

§3

Warunkiem korzystania ze Sklepu jest rejestracja Użytkownika, która następuje przy dokonaniu pierwszego zakup i akceptacji Regulaminu.

Użytkownik wypełniając formularz oświadcza, że podane w nim dane są kompletne i zgodne ze stanem faktycznym oraz zapoznał sie z Regulaminem i zobowiązuje sie go przestrzegać. Użytkownik wypełniając formularz wyraża zgodę na wykorzystanie danych teleadresowych zawartych w formularzu do celów realizacji Transakcji.

Użytkownik zobowiązany jest do informowania obsługi sklepu o wszelkich zmianach mających wpływ na realizacje umowy, a w szczególności o zmianach danych teleadresowych koniecznych do doręczeń oraz zmianach kontaktowego adresu e-mail oraz numeru telefonu pod rygorem skutków doręczenia pism lub wiadomości e-mail wysyłanych na adresy nie zaktualizowane.

§4

Koszty związane z dostawą towaru pod wskazany adres zgodnie z tabelą kosztów wysyłki ponosi klient.

§5

Za zakupiony towar klient może zapłacić w formie:

  • Paybynet - szybkie przelewy/płatności internetowe bezpośrednio na rachunek sklepu. Transakcje wspólnie z bankami uczestniczącymi w usłudze obsługuje Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A    
  • Przelewu bankowego na podany niżej numer konta. Sprzęt wysyłany jest po zaksięgowaniu wpłaty.

JMP Telefon Piotr Kuryło

ul. Rozdroże 21B, 30-361 Kraków

ING BANK  Nr konta 31 1050 1445 1000 0090 7476 4938

  • Gotówki - przy odbiorze osobistym po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z obsługą sklepu,
  • W przypadku FIRM mających podpisaną umowę o kredyt kupiecki na podstawie faktury VAT z 7 dniowym terminem płatności przelewem. Sklep zastrzega sobie prawo do wystawienia faktury VAT z 7 dniowym terminem płatności dla pierwszych trzech transakcji, za które należy dokonać zapłaty na podstawie faktury PROFORMA.

Po uiszczeniu opłaty Użytkownik ma prawo do sprawdzenia zawartości paczki w obecności kuriera w celu sprawdzenia czy nie nastąpiło uszkodzenie towaru w trakcie dostawy. Wszystkie produkty oferowane w Sklepie są fabrycznie nowe (chyba, że jest wyraźnie napisane, że towar używany), wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu oraz braku towarów będą rozpatrywane pod warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji przez kuriera i sporządzenia przez niego protokołu reklamacyjnego lub przy zachowaniu przesłanek z art. 76 Ustawy o Prawie Przewozowym.

§6

Produkty posiadają gwarancje producenta lub importera, obowiązująca na terenie Polski. Każdorazowo warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta.

W przypadku stwierdzenia uszkodzenia klient powinien dostarczyć uszkodzony sprzęt na adres sprzedawcy w oryginalnym opakowaniu wraz z oryginalnym wyposażeniem (zasilacz, antena itp) oraz kartą gwarancyjną.

§7

W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem maja zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego.