Wczytuję dane...
Model: ADR-E2A-SX-1211GR-GR-CL
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni

R&M Adapter światłowodowy E2000/APC dedykowany do przewodów typu Single Mode, simplex, ceramiczna ferrula, obudowa plastik ze śrubkami. 

Specyfikacja techniczna:

  • Adapter światłowodowy
  • Typ kabla - SM Single Mode
  • Typ złącza - E2000 APC
  • Mocowanie - śrubki (w zestawie)