Wczytuję dane...
Model: FOA-SC-MMS-2
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni

Adapter światłowodowy SC/UPC dedykowany do przewodów typu Multi Mode, duplex, obudowa plastik z klipsami zatrzaskowymi

Specyfikacja techniczna:

  • Adapter światłowodowy
  • Typ kabla - MM OM2 Multi Mode
  • Typ złącza - SC Simplex UPC
  • Mocowanie - klipsy zatrzaskowe