Wczytuję dane...
Model: PI-OM3-SC/UPC-20
Kod producenta: 4487
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni

Pigtaile światłowodowe przeznaczone są do zakończenia włókien światłowodowych z wiązki kablowej i montażu w przełącznicy światłowodowej, mufie kablowej, gnieździe abonenckim lub na patch panelu po zastosowaniu odpowiedniego adaptera. 

Specyfikacja techniczna

  • Typ - pigtail
  • Włókno - MM OM3 50/125
  • Złącze - SC
  • Długość - 2,0m
  • Ferula - UPC

Polecamy