Wczytuję dane...

Nowości - Zaciskarka PRO, Telefon monterski i tester LAN z PoE

Zaciskarka 2810RProfesjonalna zaciskarka HT-2810R - to ciekawa propozycja dla tych wszystkich którzy cenią sobie solidność i pewność zaciskania. Model HT-2810R posiada zacisk złączy modularnych RJ45 i RJ11/12, dodatkowo wyposażony jest w zacisk konektorów ekranu we wtykach RJ45 co znacznie ułatwia pracę gdyż jednym narzędziem możemy wykonać całe złącze RJ45. Czołowy docisk z blokadą powrotu pozwala pewni i skutecznie zacisnąć każdy wtyk nawet na kablach kat.6 czy kat.6A. Zaciskarka PRO HT-2810R to propozycja godna polecenia każdemu profesjonaliście. 

Drugą nowością jest telefon monterski Noyafa NF-866 który jest podstawowym a zarazem niezbędnym narzędziem Monterka NF-866 każdego instalatora który ma do czynienia z centralami telefonicznymi. Telefon jest wyposażony w krokodylki ułatwiające bezpośrednie zaciśnięcie na wystających ze ściany kablach oraz złącze RJ11 czyli klasyczne gniazdo telefoniczne. Kable zakończone krokodylkami oraz złączem RJ11 są przytwierdzone do telefonu na stałę dzięki czemu nie zgubią się w skrzynce montera. Dużą zaletą telefonu monterskiego NF-866 jest wyświetlacz LDC na którym możemy odczytać prezentację numeru CLIP. Monterka wspiera standard FSK/DTMF ma możliwość również ustawienia różnych długości czasu FLASH dzięki czemu dostosujemy się do każdej centrali telefonicznej. 

Trzecią nowością jest jeden z najbardziej klasycznych a zarazem najprostszych narzędzi instalatora czyli tester kabli. Model NF-468PF posiada standardową 9-diodową tablicę informacyjną (8 kabli + ekran) natomiast dodatkiem w tym testerze jest informacją o zasilaniu POE w kablu LAN.