Wczytuję dane...
Model: MIER-MPI530IT

Prezentowany produkt jest USŁUGĄ zatem oferta dotyczy wypożyczenia miernika elektrycznego SONEL MPI-530IT na okres 1 doby (24 godziny). 

W celu wypożyczenia miernika należy skontaktować się z telefoniczne lub poprzez e-mail z obsługą sklepu aby uzgodnić termin oraz czas na jaki zostanie wypożyczony miernik. 

SONEL MPI-530IT jest wielofunkcyjnym miernikiem elektrycznym najnowszej generacji pozwalający na wykonanie wszystkich pomiarów w instalacji elektrycznej zgodnie z normą PN-EN 61557:

  • impedancja pętli zwarcia z rozdzielczością nawet do 0,001 Ω – dokładny pomiar również w obwodach z wyłącznikami RCD,
  • parametry wyłączników RCD, również w sieciach izolowanych IT,
  • rezystancja izolacji,
  • rezystancja uziemienia,
  • ciągłość połączeń ochronnych i wyrównawczych.

Miernik wyróżniają rozbudowane funkcje pomiaru uziemień (dodatkowe metody cęgowe oraz rezystywność gruntu), automatyczne pomiary rezystancji izolacji w gniazdach oraz dla przewodów 3-, 4- i 5- żyłowych (z adapterem AutoISO-1000C - brak w zestawie). 

Przyrząd posiada innowacyjną pamięć, umożliwiającą zapis kilkudziesięciu tysięcy wyników w strukturze gotowego protokołu z opisanymi punktami:
  • klient → obiekt → pomieszczenie → punkt pomiarowy.

Do wprowadzania danych można wykorzystać klawiaturę na ekranie lub bezprzewodową mini-klawiaturę z paskiem na rękę (klawiatura dołączona do zestawu). Dane z pamięci można transmitować do komputera PC poprzez kabel USB lub bezprzewodowo poprzez Bluetooth®.