miernik do certyfikacji sieci komputerowej, miernik do sieci lan, certyfikacja sieci lan, wypożyczenie miernika do certyfikacji sieci komputerowej, miernik fluke DSX 5000
Wczytuję dane...
Model: MIER-DSX5000
Producent: FLUKE

Prezentowany produkt jest USŁUGĄ - oferta dotyczy wypożyczenia miernika cyfrowego FLUKE Networks DSX-5000 na okres 1 doby (24 godzin). Opłata naliczana jest za każdą rozpoczętą dobę. 

W celu wypożyczenia miernika należy skontaktować się z telefoniczne lub poprzez e-mail z obsługą sklepu aby uzgodnić termin oraz czas na jaki zostanie wypożyczony miernik. 

Miernik FLUKE DSX2-5000 jest najwyższej jakości analizatorem okablowania strukturalnego LAN. Oferuje możliwość wykonania pomiarów sieci teleinformatycznej (komputerowej) w kategorii 5e, 6, oraz 6a do 1000MHz zgodnie z normami TIA/ISO/IEC/EN. Pozwala na wykrycie błędów instalacyjnych oraz problemów w sieci lan związanych z zakłóceniami. Miernik FLUKE Networks z uwagi na swoje najwyższe parametry oraz możliwości analizy toru transmisyjnego jest dedykowany do wykonywania pomiarów certyfikacji sieci komputerowych objętych gwarancją systemową producenta. Wykonanie pomiarów certyfikacyjnych miernikiem FLUKE DSX2-5000 jest akceptowalne przez większość producentów systemów okablowania i na tej podstawie producenci wystawiają gwarancję systemową nawet na 50 lat (System Solarix). Miernik posiada aktualną kalibrację. Aktualna kalibracja miernika jest wymagana do pomiarów certyfikacyjnych sieci LAN. 

Miernik FLUKE DSX-5000 oferuje możliwość wykonania pomiarów sieci teleinformatycznej w kategorii 5e, 6, oraz 6a.  

Cena specjalna 200,00 zł netto dla stałych klientów spełniających kryteria niższej ceny wypożyczenia.

Polecamy

Zrób zakupy za

minimum 500 zł. 

Wyślemy gratis.