Wczytuję dane...
Model: FO-AD-LC-MMD-4
Gwarancja: 12 miesięcy

Adapter światłowodowy LC/UPC dedykowany do przewodów typu Multi Mode, duplex, obudowa plastik z klipsami zatrzaskowymi

Specyfikacja techniczna:

  • Adapter światłowodowy
  • Typ kabla - MM OM4 Multi Mode
  • Typ złącza - LC Duplex UPC
  • Mocowanie - klipsy zatrzaskowe