pomiary certyfikacyjne, pomiary do certyfikacji sieci lan, certyfikowane sieci lan, pomiary sieci komputerowej, wykonywanie pomiarów sieci lan
Wczytuję dane...
Model: MIER-DSX5000-RJ45
Producent: FLUKE

Prezentowany produkt jest USŁUGĄ - zatem dotyczy wykonania pomiarów sieci LAN miernikiem cyfrowym FLUKE DSX2-5000 - cena dotyczy pomiaru jednego gniazda RJ45. 

Opłaty minimalne:

  • na terenie Krakowa - 430,00 zł brutto (349,59 zł netto)
  • pozostałe lokalizacje na terenie Polski - 430,00 zł brutto (349,59 zł netto) + koszt dojazdu naliczane wg. stawki za km. 1,30 zł brutto

Jeżeli kwota za wykonane pomiary jest mniejsza od opłaty minimalnej, należności za usługę będzie równa opłacie minimalnej. Jeżeli kwota za wykonane pomiary będzie większa lub równa opłacie minimalnej, wówczas należności będzie równa opłacie za wykonane pomiary zgodnie z powyższym cennikiem - 13,53 zł brutto (11,00 zł netto) za punkt.

Przykład:

- jeżeli opłata za wykonanie 10 pomiarów zgodnie z cennikiem za zmierzone gniazdo wyniesie 135,30 zł brutto wówczas jest to kwota mniejsza od opłaty minimalnej a tym samym łączny koszt za wykonane pomiary wyniesie 430,00 zł brutto. 

- jeżeli opłata za wykonanie 50 pomiarów zgodnie z cennikiem za zmierzone gniazdo wyniesie 676,50 zł brutto wówczas jest to kwota wyższa od opłaty minimalnej a tym samym całkowity koszt usługi wyniesie 676,50 zł brutto.  

Miernik FLUKE DSX2-5000 jest najwyższej jakości analizatorem okablowania strukturalnego LAN. Oferuje możliwość wykonania pomiarów sieci teleinformatycznej (komputerowej) w kategorii 5e, 6, oraz 6a do 1000MHz zgodnie z normami TIA/ISO/IEC/EN. Pozwala na wykrycie błędów instalacyjnych oraz problemów w sieci lan związanych z zakłóceniami. Miernik FLUKE z uwagi na swoje najwyższe parametry oraz możliwości analizy toru transmisyjnego jest dedykowany do wykonywania pomiarów certyfikacji sieci komputerowych objętych gwarancją systemową producenta. Wykonanie pomiarów certyfikacyjnych miernikiem FLUKE DSX2-5000 jest akceptowalne przez większość producentów systemów okablowania i na tej podstawie producenci wystawiają gwarancję systemową nawet na 50 lat (System Solarix). Miernik posiada aktualną kalibrację. Aktualna kalibracja miernika jest wymagana do pomiarów certyfikacyjnych sieci LAN. 

W celu dokonania pomiarów sieci teleinformatycznej nalezy skontaktować się telefonicznie lub poprzez e-mail z obsługą sklepu.  

Miernik FLUKE DSX2-5000 oferuje możliwość wykonania pomiarów sieci teleinformatycznej w kategorii 5e, 6, oraz 6a.