loadingimg

Wczytuję dane...
  • Użytkownicy online: 0
  • Aktualny czas:
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Bestsellery
Subskrypcja
Praca

W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy kandydatów na poniższe stanowiska:

Serwisant / Instalator

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:
  • Wdrożenia systemów teleinformtycznych: Serwery telekomunikacyjne / CCTV / SSWiN / KD /
  • Obsługa zgłoszeń serwisowych
  • Wykonywanie nowych instalacji siec teleinformatycznych
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie - kierunki techniczne będą dodatkowym atutem
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Samodzielność i sumienność
  • Znajomość branży telekomunikacjnej oraz systemów zabezpieczeń
  • Zanjomość systemów i standardów sieci LAN / WAN / WiFi
  • Zanjomość systemów i standardów okablowania miedzianego i światłowodowego
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Doświadczenie w branży teleinformatycznej również dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Umowę o prace w pełnym wymiarze godzin,
  • Stała pensja
  • Możliwość rozwoju wraz z awansem,
  • Możliwość udział we wdrożeniach bardziej złożonych systemów wraz z dodatkową prowizją,
  • Pracę w firmie z domową atmosferą.

Kontakt:

Specjalista do spraw sprzedaży

  • Nawiązywanie kontaktów handlowych oraz budowanie stałych relacji z klientami.
  • Pozyskiwanie nowych klientów, zarówno telefonicznie jak i podczas spotkań osobistych.
  • Samodzielne przygotowanie i prezentacja oferty handlowej.
  • Obsługa zamówień ze sklepu internetowego
  • Obsługa klientów w sklepie lokalnym
  • Przygotowywanie wycen/ofert handlowych
  • Przygotowywanie zamówień i dbanie o odpowiednie stany magazynowe
  • Sprawdzanie i porównywanie ceny zamawianych produktów u różnych dostawców
  • Wprowadzanie i obsługa produktów w sklepie internetowym
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie - kierunki techniczne bądą dodatkowym atutem,
  • Doświadczenie w branży teleinformatycznej będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy (umawianie spotkań, przygotowanie oferty),
  • Samodzielność i sumienność,
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych, sprzedaż,
  • Znajomości obsługi programów z pakietu Office w stopniu umożliwiającym przygotowanie oferty
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywny.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Płaca - podstawa + prowizja od sprzedaży,